Ürünlerimiz
Herkese Sağlık Sigortası

"Sağlığım her şeyden önce gelir" diyenlere Prime Acil Sağlık, Cash at the Cancer ve Seyahat Sağlık sigortaları ile sağlığınızı güvence altına alın, özenli sağlık hizmetlerinin ayrıcalığını yaşayın.

Acil Sağlık Sigortası

Hayat Öngöremediğimiz Risklerle Dolu…
Prime Acil Sağlık Sigortası ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen ve müdahale edilmediği hallerde hayati risk yaratan durumlarda güvence sağlayan Sağlık sigortasıdır.

Teminat kapsamındaki tüm acil sağlık risklerinizde tedavi / hastane masraflarınızı limitler dahilinde herhangi bir ek ücret ödemeden karşılar ve size özel hizmet veren tıbbi danışmanlık hattından da her türlü sağlık sorunlarınıza 7/24 bilgi verilir. Ayrıca, teminat ve limitler dâhilinde Türkiye'de de güvence altındasınız!

Cash at the Cancer

Cash at the Cancer sigortası, sigortalının kapsamdaki kanser hastalıklarından birine yakalanması şartını arayan ve sigortalının böyle bir hastalığa yakalanması halinde gerekli olabilecek maddi desteği sigortalı hayatta iken sağlayan bir teminat çeşididir. 25,000 TL ve 50,000 TL teminat seçenekleri ile sunulmaktadır.

Konut Sigortası

En değerli yaşam alanı olan ev ve evin içindekileri güvence altına almak için en kapsamlı çözümü sunar. Sizin özel tercihlerinize göre düzenleyebileceğiniz geniş sigorta seçeneklerini en ekonomik çözümler ve en kaliteli hizmet anlayışıyı ile alırsınız

Konut Paket Sigortası kapsamında sunulan teminatlar

 • Yangın
 • Yıldırım
 • İnfiliak
Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sağlık sigortası K.K.T.C sınırları içerisinde ikamet eden KKTC vatandaşı sigortalılar ve yerleşik yabancı uyruklu sigortalıların poliçede belirtile ülkelere yaptıkları seyahatleri esnasında sağlık sigortası kapsamındaki oluşan giderlerini,poliçede yazılı ödeme limiti ve oranları dahilinde temin eder ve kapsam dahilindeki organizasyon ve koordinasyonları yerine getirmeyi taahhüt eder.

 • Tıbbi Tedavi Teminatı
 • Tıbbi Nakil Teminatı
 • Tedavi Nedeni İle Konaklama Süresinin Uzaması
 • Gasp / Kapkaç Teminatı
 • Kayıp Bagajın Bulunup Ulaştırılması
Kasko Poliçesi

Northprime Sigorta Kasko Poliçesi ile aracınızı, kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın.

Teminat altına alınan rizikolar

 • Aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlarla çarpması, Gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar
 • Üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler
 • Aracın yanması
 • Aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi

Karayollarında hareket edebilen her türlü nakil aracınızın gerek hareket gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları güvence altına alır. Kasko Sigortası, hasarlarınızı kendi hatanız sonucu meydana gelmiş olsa bile teminat altına almaktadır.

3. Şahıs T/P (Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası)

Zorunlu araç sigortası kaza akabinde üçüncü şahıslara veya diğer araçlara verebileceğiniz zararları bedeni 5,000,000 Euro maddi 75,000 TL’na kadar teminat altına alır. Trafik Sigortası motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümü veya yaralanması ya da bir şeyin zarara uğramasına neden olmaktan dolayı, işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder.

Ferdi Kaza Sigortası

Her zaman beklenmeyen ve arzu edilmeyen talihsiz kazalar ile iç içe yaşamaktayız. Beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlikeye girmesi ya da kalıcı bir sakatlığa maruz kalmanız durumunda, sevdiklerinizin sıkıntılarını azaltmak ve geleceklerini garanti altına almak için çok özel bir güvenceye ihtiyacınız var.

Yat Sigortası

Yat Sigortaları Güzel bir yaz günü, tam da mavi tur planları yaparken, yatınızın hasarlanması sonucu bu sorunla ilgilenmek istemiyorsanız, mutlaka görüşelim.. Yat Sigortaları her türlü deniz araçlarını ve bunlarla ilişkin sigorta ettirilebilir menfaatleri, poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eder.