İş İçin

İşyeri Sigortası


Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğiniz işletmenizin karşılaşabileceği riskleri göz ardı edip, işinizi şansa bırakmayın. İşletmenizin değerini korumanın güçlüklerini iyi biliyoruz.

İşyeri Ekstra'nın kapsamlı çözümleri ile yarınlarınızı
tam güvence altına alın.
İşyeri Sigortası kapsamında sunulan teminatlar
  • Yangın
  • Yıldırım
  • İnfilak

İsteğe bağlı (ek) teminatlar

İnşaat Tüm Riskler

İnşaatlarınızı işe başladığınız günün coşkusu ve isteğiyle tamamlamak istiyorsanız, Northprime Sigorta, size çok kapsamlı bir güvence sağlıyor.. Bu sigorta konusunu teşkil eden değerlerin, teminat müddeti içerisinde, inşaat sahasında bulunduğu sırada, inşaat süresinde, bu poliçede gösterilen istisnalar dışında kalan, önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple herhangi bir ziya ve hasara uğraması halini, poliçede yazılı sigorta bedeline kadar temin eder.

İnşaat Tüm Riskler kapsamında sunulan ana teminatlar
  • Yangın, İnfilak, Yıldırım
  • Hava Taşımaları Çarpışması
  • Deprem, Toprak Çökmesi, Kaya Düşmesi
  • Sel, Seylap, Yağmur, Kar, Çığ, Fırtına
  • Hırsızlık, Sabotaj, Dikkatsizlik, İşçilik Hatası
İsteğe bağlı (ek) teminatlar

Karayollarında hareket edebilen her türlü nakil aracınızın gerek hareket gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları güvence altına alır.

Kasko Sigortası, hasarlarınızı kendi hatanız sonucu meydana gelmiş olsa bile teminat altına almaktadır.Diğer Sigortalar

Olumsuz gelişmeler sonucu üretimin aksamaması için, güvenceler gerekir. Northprime Insurance imalat yılları, nitelikleri ve değerleri poliçede yazılı makine ve tesisleri, deneme devresinden sonra, normal çalışır halde iken veya aynı iş yerinde temizleme, revizyon, veya değiştirme esnasında, dururken ani ve beklenmedik her türlü sebepten kaynaklanan olaylar sonucu oluşan hasarları, temin eder.

Makine Tüm Riskler kapsamında sunulan teminatlar İsteğe bağlı (ek) teminatlar

Elektronik cihazlarınız, günlük yaşantınızın vazgeçilmez araçları. Evimizde, büromuzda, işyerimizde, hastanelerde muayenehanelerde, her yerde çok sık kullandığınız bu aletler, her zaman çok çeşitli risklerle karşı karşıyadır. Northprime Insurance her biri çok yüksek ödemelerle edinilen elektronik cihazları, çalışmalarınızın kesintisiz sürmesi için güvence altına alıyor.

Elektronik Cihaz Sigortası kapsamında sunulan teminatlar İsteğe bağlı (ek) teminatlar

Yükünüz sizin için ne kadar değerliyse, NORTHPRİME için de o kadar değerlidir… Sigortaya konu olan emtiaların yada kıymetlerin bir noktadan başka bir noktaya nakli sırasında oluşabilecek risklere karşı poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak teminat sağlar.

Tam Zıya Teminatı
Tam Zıya Klozu ile verilen bu teminat bilumum avaryalar ve masraflar ile kurtarma ve müşterek avarya masrafları hariç olmak şartıyla ancak nakil vasıtasının fiilen ve mutlak surette tamamının zıyaı neticesinde sigortalı yükün fiilen ve tamamen zıyaını temin eder.

Geniş Teminat
Taşıtın uğrayacağı kazadan mala gelebilecek ziyan veya hasara karşı olabildiği gibi, bütün tehlikeleri kapsayacak şekilde de yapılabilmektedir. Denizde geminin batması, oturması, çatışması, devrilmesi sonucu malların tam veya kısmi hasara uğraması ve bunlarla ilgili kurtarmaya veya müşterek avarya masrafları, Karada kamyon ve trenin çarpışması, devrilmesi, yanması, çarpması veya yoldan çıkarılması, yıldırım, seylap, dere taşması, çığ, toprak veya dağ heyelanı, köprülerin yıkılması veya çökmesi malların tam veya kısmi hasarı, Dar kapsamlı sigortalara karayolu ile yapılan taşımalarda hariç tutulan yükleme aktarma tehlikeleri istendiği takdirde eklenebilmektedir.


NorthPrime Group